Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Sportowcy i trenerzy ZSOMS w Raciborzu wyróżnieni w czasie obrad Sejmiku Województwa

W poniedziałek 20 września przed obradami Sejmiku województwa, dyrektor ZSOMS, dr Marcin Kunicki, zaprezentował radnym placówkę oraz najbardziej utytułowanych sportowców.

Sportowcy i trenerzy ZSOMS w Raciborzu wyróżnieni w czasie obrad Sejmiku Województwa
Fot. smsraciborz.pl

Zawodnicy w dowód uznania za osiągane wyniki otrzymali dyplomy i upominki, które wręczli marszałek Jakub Chełstowski, członek zarządu Beata Białowąs oraz przewodniczący sejmiku Jan Kawulok.

Dyrektor ZSOMS w swoim wystąpieniu podkreślił, jak ważne jest wsparcie organu prowadzącego:  Nasi sportowcy osiągają sukcesy na międzynarodowych arenach. Ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie wsparcie marszałka i radnych Sejmiku. Za tę pomoc i pamięć chcemy dziś serdecznie podziękować.

Wyróżnieni sportowcy i trenerzy:

lekkoatleci:

 • Patryk Grzegorzewicz, wicemistrz świata U20
 • Justyna Kuźmińska, medalistka mistrzostw Polski
 • trener Piotr Morka

zapaśnicy:

 • Wojciech Iwanowski, mistrz Polski
 • Piotr Ziembicki, mistrz Polski
 • Emilia Świerczewska – wicemistrzyni Polski
 • Kamila Kasprów – wicemistrzyni Polski
 • Kajetan Jakubowski – brązowy medalista mistrzostw Polski
 • Mateusz Alot – brązowy medalista mistrzostw Polski
 • Michał Rostek – brązowy medalista mistrzostw Polski
 • Piotr Skalik – brązowy medalista mistrzostw Polski
 • trener Piotr Żurawik

źródło: smsraciborz.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~robaczek (80.49. * .212) 21.09.2021 16:21

Gdzie pływacy , zaspali