Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Szczerbice zdobyły cenne punkty w starciu z Gołkowicami [ZDJĘCIA]

W meczu 6. kolejki rybnickiej B klasy KS Szczerbice zmierzył się z KS 27 Gołkowice. Drużyna gości wykorzystała zamieszanie i zdobyła swoją jedyną bramkę w pierwszych minutach meczu. Do przerwy obie drużyny walczyły dzielnie, ale jedyne co zawodnicy Gołkowic zdobyli to dwie żółte kartki. W drugiej części spotkania gospodarze przejęli inicjatywę i strzelili trzy gole, co pozwoliło im na zdobycie cennych punktów.

Szczerbice zdobyły cenne punkty w starciu z Gołkowicami [ZDJĘCIA]

KS Szczerbice - KS 27 Gołkowice 3:1 (0:1)

Bramki: Ryszard Piotrowski 60., 88, Adam Dróżdżel 65. - Wojciech Syrek 7.

Żółte kartki: Ryszard Piotrowski, Szczepan Lokaj - Witold Wawrzyczek, Kacper Gruszka, Wojciech Szuła.

Szczerbice: Patryk Smolaga, Ryszard Piotrowski, Piotr Bednorz, Damian Widerski, Robert Tlołka, Sebastian Przeździng,Aleksander Pięta, Adam Dróżdżel, Mateusz Bukowiec, Krzysztof Cieślik, Patryk Kaczmarzyk. Trener: Krzysztof Podleśny.

Gołkowice: Witold Wawrzyczek, Marian Babii, Wojciech Szuła, Wojciech Syrek, Paweł Lajda, Kacper Gruszka, Olaf Czyż, Paweł Kranc, Jakub Gwiżdz, Sebastian Nowak, Jakub Kmiecik. Trener:  Wawrzyczek Witol.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Yyyyy (86.88. * .144) 26.09.2021 22:37

Po zdjeciach to on ale nie w bramce panie redaktor nowin

~Yyyyy (86.88. * .144) 26.09.2021 22:34

Wawrzyczek tyn co w Ruchu grol?