Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mariusz Frydryk ma na koncie ponad 200 goli

Mariusz Frydryk zadebiutował na boisku w Nędzy 10 sierpnia 2013 roku. Od tego momentu zagrał w 221 spotkaniach w barwach miejscowego klubu, zdobywając 225 bramek.

Mariusz Frydryk ma na koncie ponad 200 goli
- Dziękujemy "Mario" i czekamy na kolejne bramki - zagrzewają w klubie.

Z tej okazji przed meczem z Rymerem Rybnik otrzymał pamiątkową koszulkę 200+ z życzeniami i zarazem nadziejami na kolejne bramki i rekordy.

- Na naszych lokalnych boiskach jest niewielu zawodników, którzy mogą się pochwalić podobnymi osiągnięciami. Mariusz Frydryk był trzykrotnie królem strzelców Ligi Okręgowej w sezonach 2013/14, zdobywając 31 bramek, 2014/15- 26 bramek i 2016/17- 36 bramek – mówi Gerard Przybyła, prezes LKS 1908 Nędza.

Przez osiem sezonów w miejscowym klubie, Mariusz Frydryk, swoimi bramkami sprawił wiele radości kibicom, obrońcom drużyn przeciwnych wiele problemów, zaś bramkarzy przeciwników pokonywał seryjnie. - Mamy nadzieję, że kolejne sezony będą równie udane - dodają w klubie.

Ludzie

Gerard Przybyła

Przewodniczący rady gminy Nędza, prezes GMKS 21 Nędza

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].