Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

LKS Studzienna wygrał ze Startem Pietrowice Wielkie [ZDJĘCIA]

W sobotnie popołudnie LKS Studzienna rozegrał mecz ze Startem Pietrowice Wielkie

LKS Studzienna wygrał ze Startem Pietrowice Wielkie [ZDJĘCIA]

W meczu 8. kolejki raciborskiej A klasy zespół ze Studziennej podejmował przed własną publicznością zespół Startu Pietrowice Wielki. Jedyną bramkę w tym spotkaniu w 70. minucie zdobył Marcin Gomołka, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku.

Po ośmiu meczach LKS Studzienna zajmuje 3 miejsce w tabeli rozgrywek A klasy i traci dwa punkty do lidera rozgrywek. Zespół z Pietrowic Wielkich spadł na 11 pozycję.

LKS Studzienna – Start Pietrowice Wielkie 1:0 (0:0)

Bramka: Marcin Gomołka

Studzienna: Koczwara, Abramczyk (5. Botorek), Pytlik, Paskuda, Rudek (70. Janik), Heflinger, Potaczek, Grabiniok, Grabowski (65. Gomołka), Kapinos (85. Konopacki), Prekaniak (60. Gawryluk)

Pietrowice Wielkie: Szuba, Kocjan, Gorczowski, Krutki, Miazga, Marcinek, Śliwiński, Okrent, Herud, Kyrcz, Szelepa oraz Tyrała, Wróblewski, Bywalec, Klobuczek

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].