Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Płomień Ochojec - Górnik Radlin. Mecz pełen emocji zarówno na boisku jak i trybunach

Po początkowej przewadze gości z Radlina, bramka gospodarzy zmieniła bieg meczu, ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Ochojca.

Płomień Ochojec - Górnik Radlin. Mecz pełen emocji zarówno na boisku jak i trybunach

LKS Płomień Ochojec - Górnik Radlin 3:1

LKS Płomień Ochojec: Czok, Sebastian M., Piełka, Sebastian W., Szlosarek D., Szlosarek J., Kwoska, Szlosarek M., Miczajka, Majorczyk, Hulbój.

Trener: Skupień Krzysztof

Górnik Radlin: Kłopocki, Szydłowski, Szafranek, Chyczewski, Frycz, Ostrzołek, Jaskólski, Siegmund, Lubszczyk, Kiljan, Sobala.

Trener: Konieczny Adrian

Bramki: Hulbój (40'), Smołka (46'), Szlosarek D. (84'), Sobala (85')

fot. Magdalena Smyczek

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~qqq (77.252. * .219) 04.10.2021 10:17

Opa krykom syndziego goniyl!!

~Yyyyy (89.200. * .245) 04.10.2021 10:04

Wlasnie co sie dzialo?

~Cotamsiepodziało (5.173. * .243) 04.10.2021 09:36

Co działo się na trybunach ?.Redaktor zrobił tajemniczy wpis i sprawy nie rozwinął. Proszę o informację Pana redaktora w tej sprawie.