Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Parking na placu Długosza znowu nieczynny. W niedzielę 10 października odbędzie się tam impreza rowerowa

Kierowcy proszeni są o nieparkowanie lub przeparkowanie samochodów, rowerzyści... do udziału w zawodach.

Parking na placu Długosza znowu nieczynny. W niedzielę 10 października odbędzie się tam impreza rowerowa
Tak było podczas debiutu imprezy Bike Atelier MTB Maraton w Raciborzu (2019 rok, fot. Tomek Czech/Czeska Fotografia).

Apel do kierowców

- Urząd Miasta Racibórz informuje, że w związku z organizowanym w naszym mieście Bike Atelier MTB Maraton, parking na Placu Długosza będzie nieczynny od piątku (8 października) godz. 17.00 do niedzieli (10 października). UM prosi o nieparkowanie w tych dniach na Placu Długosza - informuje Rafał Krzyżok, podinsp. ds. informacji w Urzędzie Miasta Racibórz.

Co to za impreza?

Bike Atelier MTB Maraton to impreza rowerowa. Początek w niedzielę 10 października o godz. 8.00, zakończenie o godz. 17.00. - Czekają na Was cztery dystanse: PRO, HOBBY, MINI i FAMILY. Co wybrać? Jeśli czujecie się mocni, oczywiście PRO, bo to najdłuższy dystans w tym zestawieniu. Warto też rozważyć nieco łatwiejszy dystans HOBBY, lub wersję dla debiutantów i osób, które nie mają doświadczenia na trasach MTB, czyli dystans MINI. Rodzinnie z kolei możecie wystartować na dystansie FAMILY. Na terenie miasteczka maratonu zapraszamy również na wyścigi KIDO dla dzieci - informują organizatorzy.

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony internetowej:

https://bikeateliermaraton.pl/sezon-2021/mtb-maraton-2021-raciborz?fbclid=IwAR3MnxMG0_Ig5

Więcej informacji TUTAJ.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].