Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Emocje w Rybniku: Odra kończy przygodę z pucharem, ROW w finale [ZDJĘCIA]

W półfinałowym spotkaniu Pucharu Polski podokręgu Rybnik piłkarze ROW-u 1964 pokonali Odrę Wodzisław 2:1 i to oni zagrają w finale. Mecz został rozegrany w środę, 13 października na stadionie przy ul. Gliwickiej w Rybniku. 

Emocje w Rybniku: Odra kończy przygodę z pucharem, ROW w finale [ZDJĘCIA]

Mecz lepiej rozpoczęli przyjedni, już w dziewiątej minucie spotkania prowadzenie Odrze dał Jan Borek. Borykająca się z problemamy finansowymi i organizacyjnymi Odra  występowała w roli faworyta. Prawie do końca spotkania wydawało by się, że piłkarze prowadzeni przez Mieczysława Jakubowskiego (Damian Nowak zrezygnował z prowadzenie drużyny i rozstał się z klubem) dowiozą zwycięstwo do końca. Jednak zmiany wprowadzone przez Dariusza Widawskiego, trenera ROWu przyniosły zamierzony efekt. Wyrównującą bramkę w 85 minucie strzelił Andrzej Malik natomiast w 90 minucie zwycięstwo rybniczan przypieczętował Konrad Warmiński. 

Mecz został na kilka minut wstrzymany z powodu zamieszek, do których próbowali doprowadzić kibice ROWu, atakując sektor gości.

ROW 1964 wygrał z Odrą 2:1 i awansował do finału Pucharu Polski podokręgu Rybnik. W nim zmierzy się z Decorem Bełk, który w drugim półfinale pokonał Fortecę Świerklany 2:0.

ROW 1964 Rybnik: Łubik - Janik, Rolka (90' Byzdra), Jakubowski, Stolz, Baranskyi, Warmiński, Piekorz, Pieczka (84' Cywka), Sobik (76' Malik), Juraszczyk (90' Balcer)

Odra Wodzisław: Antkowiak - Dzierbicki (45' Kłosek), Lalko, Krzyżok, Gać, Wiśniewski (45' Musiolik), Zdunek, Mielczarek (45' Lenert), Wodecki, Borek (78' Franiczek), Chyliński

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Litar (5.173. * .13) 14.10.2021 14:59
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Gladiacipy (188.147. * .234) 14.10.2021 10:18
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Rów rybnik, klub bez kibiców.

~Litar (185.237. * .156) 13.10.2021 23:07
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu