Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zameczek Czernica przegrał z Jednością Jejkowice [ZDJĘCIA]

W sobotnim meczu ligi okręgowej Zameczek Czernica przegrał u siebie z Jednością Jejkowice 1:2 (0:1).

Zameczek Czernica przegrał z Jednością Jejkowice [ZDJĘCIA]
Fot. Łukasz Kozik

Goście szybko wyszli na prowadzenie, bo już w 6. minucie gola zdobył Patryk Szopa. Mający problemy kadrowe gospodarze prezentowali się słabo, a w dodatku w 35. minucie z kontuzją zszedł ich najlepszy strzelec Marcin Sobczak. Po zmianie stron Zameczek sprezentował Jedności druga bramkę. W 64. minucie do siatki trafił Krzysztof Wypchoł. Nadzieję na choćby punkt odżyły wśród miejscowych 10 minut później. Wtedy to po faulu na Patryku Łanoszce rzut karny wykorzystał Aleksander Szweda i Czernica złapała kontakt. Do końca meczu jednak już żadna bramka nie padła i trzy punkty pojechały do Jejkowic. W efekcie Zameczek spadł z 9. na 11. miejsce w tabeli, a Jedność awansowała z 10. na 8.

LKS Zameczek Czernica - LKS Jedność Jejkowice 1:2 (0:1)

  • 0:1 - Patryk Szopa (6.)
  • 0:2 - Krzysztof Wypchoł (64.)
  • 1:2 - Aleksander Szweda (74. karny)

Czernica: Dmytro Svintsitskyi - Michał Świdergoł (87. Dawid Fugiel), Grzegorz Styczeń, Patryk Krzysztoń, Krzysztof Łaciok - Karol Bochenek, Mariusz Reguła - Aleksander Szweda, Szymon Kaizik, Mateusz Pawlak - Marcin Sobczak (35. Patryk Łanoszka).

Jejkowice: Jerzy Dyczka - Tomasz Berger, Grzegorz Makarski, Tomasz Czerny, Artur Elias (72. Franciszek Zynek), Kacper Powiecko, Mateusz Mitręga, Sebastian Margeciok (64. Arkadiusz Sokołowicz), Patryk Szopa (72. Szymon Cichecki), Artur Tecler (46. Krzysztof Wypchoł), Kamil Mrozek (54. Dawid Drozdowski).

Żółte kartki: Elias, Dyczka - Świdergoł, Krzysztoń, Styczeń, Kaizik.

Widzów: około 80.

źródło: Łukasz Kozik


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].