Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Racibórz poległa w starciu z Jejkowicami [ZDJĘCIA][WIDEO]

Unia Racibórz w meczu 12 kolejki klasy okręgowej zmierzyła się z LKS Jedność Jejkowice. Lider tabeli nie podołał rywalom i zaliczył drugą porażkę w tym sezonie. Zawodnicy "Jedności" trafili aż czterokrotnie do bramki gospodarzy, którzy w tym spotkaniu nie trafili ani razu.

Unia Racibórz poległa w starciu z Jejkowicami [ZDJĘCIA][WIDEO]

Unia Racibórz sp. z.o.o - LKS Jedność Jejkowice 0:4 (0:2)

Bramki: Arkadiusz Sokołowicz 11., Sebastian Margeciok 36., Kamil Mrozek 49., 78..

Żółte kartki: Kamil Duda - Artur Elias.

Racibórz: Mateusz Kurzanowski, Paweł Woniakowski, Paweł Stępiński (46. Łukasz Bawoł), Bogusław Sobek, Patryk Goły (39. Dawid Plizga), Gabriel Szotek (46. Bartosz Łagosz), Dawid Migus, Kamil Duda, Marcin Ośliźlok, Patryk Moneta, Fabian Kaczor. Trener: Dawid Plizga.

Jejkowice: Arkadiusz Sokołowicz (69. Franciszek Zynek), Krzysztof Wypchoł, Patryk Szopa (46. Szymon Cichecki), Kamil Mrozek, Mateusz Mitręga, Jerzy Dyczka, Tomasz Czerny, Tomasz Berger, Artur Elias, Sebastian Margeciok (85. Szymon Owczarek), Krzysztof Sikora. Krzysztof Pawlaszczyk.

Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć oraz filmu autorstwa Swojskiej Piłki z bramkami z tego spotkania.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~RACIBORZNINNNNN (178.43. * .192) 31.10.2021 19:31

NO NO TA MURAWA NA OSIRZE BARDZO ŁADNA - SZKODA ŻE ZAWODNICY NIE POTRAFIĄ NA NIEJ GRAĆ

~gacek (88.156. * .63) 31.10.2021 12:53

a kto mówi że Unia chce awansować

~Raciborrrr (46.204. * .217) 31.10.2021 12:35

Połowa drużyny nie trenuje a później tak to wygląda. Wy chcecie awansować? Chyba to jakis żart

~Kibicccccc (88.156. * .157) 31.10.2021 05:18

To żenujące. Unia od 2 miesięcy nic nie gra jest tylko gorzej. Ci gracze nie powinni dostać nawet grosza za taki występ.