Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ROW Rybnik remisuje z Unią Książenice [ZDJĘCIA]

W derbowym pojedynku IV ligi ROW 1964 podzielił się punktami z Unią Książenice. 

ROW Rybnik remisuje z Unią Książenice [ZDJĘCIA]

W ostatnim spotkaniu w tym roku przed własną publicznością podopieczni Dariusza Widawskiego zremisowali z Unią Książenice prowadzoną przez dobrze znanego w Rybniku Jarosława Wieczorka 3:3. Na boisku pojawili się również byli gracze ROWu Kamil Kostecki czy Krzysztof Koch. 

Mecz, choć bardzo wyrównany, mógł zakończyć się zycięstwem rybniczan. W doliczonym czasie gry Jakub Pochcioł strzałem z dystansu pokonał bramkarza Uni i ustanowił wynik na 3:2. Kibice już cieszyli się z drugiego w tym sezonie zwycięstwa ROWu, lecz w ostatniej akcji meczu do wyrównania doprowadził Kajetan Florkowski ratując Książenice przed stratą punktów.

ROW 1964 Rybnik – Unia Książenice 3:3 (1:0)

1:0 – Juraszczyk (25),

2:0 – Juraszczyk (47),

2:1 – Suchiński (64),

2:2 – Suchiński (69),

3:2 – Pochcioł (90+1),

3:3 – Florkowski (90+5)

ROW 1964 Rybnik: Kapusta Paweł - Janik Jan (K), Jakubowski Piotr, Stolz Cezary, Pochcioł Jakub (90' Piekorz Dominik), Baranskyi Yaroslav, Warmiński Konrad (81' Byzdra Adam), Cywka Mateusz (60' Kunat Bartosz), Juraszczyk Nikodem, Pieczka Michał (73' Wiora Olivier), Sobik Olaf

Unia Książenice: Wacławiec Karol - Wieczorek Jarosław, Czech Tomasz, Wojtala Igor, Skrenik Kacper, Kostecki Kamil (K), Bennek Mateusz, Suchiński Arkadiusz, Koch Krzysztof (55' Skowronek Wiktor), Koleczko Damian, Florkowski Kajetan

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].