Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rezerwy Granicy Ruptawa lepsze od rezerw Interu Krostoszowice [WIDEO]

W meczu 11. kolejki piłkarskiej C klasy rybnickiej, Granica II Ruptawa wygrała z rezerwami Interu Krostoszowice. 

Rezerwy Granicy Ruptawa lepsze od rezerw Interu Krostoszowice [WIDEO]
Fot. Dawid Chinc

Materiał wideo:

Rezerwy Interu Krostoszowice zdobyły w tym sezonie tylko sześć punktów, dlatego faworytem spotkania była ekipa Granicy. 

Pierwsza połowa spotkania nie była emocjonującym widowiskiem, nie padły w niej bramki. Dużo ciekawsza była druga odsłona spotkania, w której padło pięć goli. Lepszą skutecznością popisali się goście i to oni sięgneli w tym meczu po trzy punkty. Mecz trzymał w napięciu do końca, ponieważ w doliczonym czasie gry padły dwie bramki. Najpierw gola na 3:1 strzelił Mateusz Maksymiuk, a po chwili na 3:2 piłkarz Interu Dawid Kłosek.

Zapraszamy do obejrzenia bramek z tego spotkania. Autorem materiału wideo jest Dawid Chinc.

Inter II Krostoszowice - Granica II Ruptawa 2:3 (0:0)

bramki:

Dawid Kłosek, Przemysław Kurtyka - Patryk Porębny, Patryk Filip, Mateusz Maksymiuk

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].