Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"Bitwa o Basztę" czyli bieg OCR w Raciborzu [ZDJĘCIA][WIDEO]

W świąteczne popołudnie odbył się klimatyczny bieg przeszkodowy OCR w okolicach raciborskiej baszty więziennej. Na trasie znalazło się sześć specjalnych konstrukcji z przeszkodami, a zawodnicy startowali w kilku kategoriach wiekowych. Meta była ustyułowana na szczycie baszty.

"Bitwa o Basztę" czyli bieg OCR w Raciborzu [ZDJĘCIA][WIDEO]

Biegi OCR (Obstacle Course Racing - ang.) to rodzaj biegu przełajowego, który jest urozmaicony naturalnymi oraz sztucznymi przeszkodami terenowymi. Wymagają one zazwyczaj większego wysiłku i odporności do ich pokonania. Są organizowane dla osób w każdym wieku.

Kategorie startowe:

  • ELITKA 1km - dziewczynki oraz chłopcy:

6-8 lat

9-11 lat

12-15lat

  • OPEN 1km - dziewczynki oraz chłopcy:

2-6 lat

7-15 lat

  • Family 2km:

OPEN


Wyniki dostępne na stronie: zobaczwyniki.pl


Wydarzenie odbyło się dzięki wsparciu Miasta Racibórz oraz pomocy Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].