Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Emocjonująca rozgrywka! Integracja samorządów przy grze w siatkówkę [ZDJĘCIA]

13 listopada na hali sportowej przy ulicy Grunwaldzkiej odbyło się integracyjne spotkanie samorządów, podczas którego rozegrano bardzo emocjonujące mecze siatkówki.

Emocjonująca rozgrywka! Integracja samorządów przy grze w siatkówkę [ZDJĘCIA]
Cóż to był za mecz! Emocje sięgały zenitu

Emocjonująca rozgrywka! Integracja samorządów przy grze w siatkówkę

Siatkówka to jeden z ulubionych sportów polaków, dlatego nie zabrakło jej podczas integrcyjnego, sportowego spotkania samorządowców okolicznych miast. 

13 listopada o godzinie 9:30 na hali sportowej przy ulicy Grunwaldzkiej odbyły się mecze siatkówki, w której wzięli udział samorządowcy z Rybnika, Raciborza, Wodzisławia, Żor, powiatu Rybnickiego, powiatu Raciborskiego oraz powiatu Wodzisławskiego. 

W turnieju chodziło oczywiście o dobrą zabawę i grę fair play. 

Sport to zdrowie! 

Bycie samorządowcem bywa czasami stresujące, dlatego turniej siatkówki był świetnym sposobem na to, by nieco się zrelaksować i pobawić. Na boisku panowała zdrowa rywalizacja "bez spiny". Uczestnicy kibicowali sobie nawzajem i świetnie się razem bawili. 

Wyniki meczu

Turniej wygrała drużyna reprezentująca Powiat Raciborski, która to po zaciętej walce pokonała w finale drużynę reprezentującą Miasto Racibórz.

Miejsca 3 i 4 zajęły drużyny z Miasta Żory i z Miasta Wodzisław Śląski

Miejsce 5 zajęła drużyna z Miasta Rybnik

Miejsca 6 i 7 drużyny z Powiatu Rybnickiego i Powiatu Wodzisławskiego.

Wyniki poszczególnych meczy:

Miasto Rybnik : Miasto Racibórz 0:2

Miasto Żory : Powiat Rybnicki 2:0

Miasto Wodzisław Śląski : Powiat Raciborski 0:2

Powiat Wodzisławski : Miasto Rybnik 0:2

Miasto Wodzisław Śląski : Powiat Rybnicki 2:1

Miasto Wodzisław Śląski : Powiat Wodzisławski 2:0

Miasto Rybnik : Powiat Raciborski 0:2

Miasto Żory : Miasto Racibórz 0:2

Miasto Wodzisław Śląski : Powiat Raciborski 0:2

Miasto Racibórz : Powiat Raciborski 0:2

Najlepszym siatkarzem – samorządowcem wybrano Grzegorza Kawalca z Raciborza.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].