Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Sportowy weekend w Rybniku

W najbliższy weekend o ważne ligowe punkty powalczą siatkarze Volleya Rybnik, którzy swój mecz mają zaplanowany na sobotę. Już w piątek na parkiet wyjdą siatkarki UKS-u Jedynka. Na stadionie lekkoatletycznym odbędzie się tradycyjny bieg charytatywny „5 Kółek Dla Paczki”. Cały czas trwają zapisy na imprezy organizowane przez MOSiR. 

Sportowy weekend w Rybniku

SIATKÓWKA: II LIGA  

W ostatnich dwóch meczach siatkarze Volleya Rybnik punktowali i chociaż nadal zamykają ligową tabelę, to jest szansa, że już w najbliższy weekend awansują na wyższą pozycję. Potrzebne jest do tego zwycięstwo nad ekipą z Rzeszowa. Podopieczni Dawida Hołdy, ogrywając dwa tygodnie Akademie Talentów z Jastrzębia, pokazali że mają potencjał, aby regularnie zdobywać punkty w II lidze. Kibice liczą, że tak właśnie będzie.  

SIATKÓWKA: I LIGA  ŚLĄSKA

Siatkarki z Rybnika rozegrają kolejny mecz w walce o mistrzostw I ligi śląskiej. Jak do tej pory rybniczanki rozegrały siedem meczów, z czego trzy wygrały. W piątek w Rybniku-Niedobczycach zagrają ze Stalą z Bielska, która ma gorszy bilans. Jest więc realna szansa na kolejne zwycięstwo UKS-u. 

REKREACJA: BIEGANIE   

W sobotę odbędzie się kolejny bieg charytatywny „5 Kółek Dla Paczki”. Tradycyjnie już impreza zostanie zorganizowana na rybnickim stadionie lekkoatletycznym (wejście od ulicy Żużlowej). Podczas wydarzenia będzie prowadzona zbiórka żywności i środków chemicznych dla potrzebujących. Po biegu odbędzie się losowanie nagród z numerków startowych. Udział w biegu jest bezpłatny. Szczegóły m.in. na stronie www.mosir.rybnik.pl

PIŁKA NOŻNA: KLASA OKRĘGOWE, A, B, C

W rywalizacji niższych klas rozgrywkowych – na swoich boiskach zagrają piłkarze z Chwałowic, Orzepowic i Radziejowa. 

A klasa

Zuch Orzepowice – Polonia Łaziska Rybnicki, sobota 20 listopada godz. 13:00

MKS 32 Radziejów – Polonia Niewiadom, niedziela 21 listopada godz. 13:00

Biegam bo lubię lasy

Miejsce: Rybnik, ul. Wielopolska 6 – Zagroda Leśnika 

Termin: w każdą niedzielę do 19 grudnia

Start: godz. 10.00

Bieg Barbórkowy 

Miejsce: start ul. Budowlanych, biuro zawodów ul. Orzepowicka   

Termin: niedziela, 5 grudnia   

Start: godz. 12.00 

Andrzejkowa Górska Rajza

Miejsce: Źródła Olzy – Karolówka – Barania Góra – Istebna Zaolzie

Termin: sobota, 20 listopada   

Start: godz. 6.45 

Rodzinna Akademia Jazdy na Rolkach 

Miejsce: sala gimnastyczna w Rybniku Niedobczycach ul. Górnośląska 108

Termin: od 21.11 do 18.12   

Start: godz. 10.30 

Zawody siłowe WiP

Miejsce: sala sportowa przy ul. Powstańców (pływalnia Yntka) 

Termin: niedziela, 12 grudnia

Start: godz. 10.00

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].