Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ZSOMS Racibórz wygrał turniej halówki. Podium wywalczyły też drużyny z Rybnika i Głubczyc

Po raz VII w Arenie Rafako rozegrany został Makroregionalny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadpodstawowych. Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn: ZSOMS Racibórz, ZSE Racibórz, CKZiU2 „Meczanik” Racibórz, ZSM Głubczyce, ZST Rybnik.

ZSOMS Racibórz wygrał turniej halówki. Podium wywalczyły też drużyny z Rybnika i Głubczyc
Zwycięska Drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu z trenerem Dariuszem Binkiem.

Wyniki spotkań:

1. Mechanik Racibórz – ZSOMS Racibórz 0 – 5

2. ZST Rybnik – ZSE Racibórz 0 – 0

3. ZSM Głubczyce – ZSOM Racibórz 0 – 0

4. Mechanik Racibórz – ZST Rybnik 1 – 1

5. ZSM Głubczyce – ZSE Racibórz 3 – 0

6. ZSOMS Racibórz – ZST Rybnik 2 – 1

7. ZSM Głubczyce – ZST Rybnik 1 – 3

8. ZSE Racibórz – Mechanik Racibórz 3 – 1

9. ZSM Głubczyce – Mechanik Racibórz 3 – 1

10. ZSE Racibórz – ZSOMS Racibórz 0 – 0

Klasyfikacja końcowa:

1. ZSOMS Racibórz

2. ZSM Głubczyce

3. ZST Rybnik

4. ZSE Racibórz

5. CKZiU 2 „Mechanik” Racibórz

Wyróżnienia indywidualne:

  • Najlepszy Zawodnik – Patryk Mika ZSM Głubczyce
  • Najlepszy Bramkarz – Adrian Kuczera ZSOMS Racibórz
  • Gol Dnia – Paweł Stępiński – ZSE Racibórz
  • Król Strzelców – Patryk Mika ZSM Głubczyce

Sędziowie: Zdzisław Małys, Sebastian Kramarczyk, Jarosław Lach, Zdzisław Matysiak.

Organizatorzy: OSiR Racibórz i Starostwo Powiatowe w Raciborzu.

Zawody prowadzili sędziowie z Kolegium Sędziów Podokręgu Racibórz, dzięki którym wszystkie spotkania prowadzone były zgodnie z przepisami i stały na najwyższym poziomie.

Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują trenerom drużyn za przygotowanie młodzieży: Jolancie Hyjek, Adamowi Roeznerowi, Markowi Malewiczowi, Dariuszowi Binkowi, Markowi Klobuczkowi.

Koordynatorzy wydarzenia: Piotr Kielar, Tomasz Bieliński.

źródło: OSiR Racibórz, oprac. ż

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].