Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Nowiny pokonały niepokonanych [ZDJĘCIA]

W hali Rafako rozegrano 5. kolejkę Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Enter DeLaHair Instal-Mag stracił pierwsze sety w tym sezonie oraz przegrał wyrównany mecz z Nowiny.pl Katolik Group. Agrotim-Na Fali z małym potknięciem zwyciężył ze Złotnikiem, a Lunatycy w tie-breaku pokonali Progress Szkołę Językową. W lidze kobiet PV Volley z Krapkowic pokonał Inbras Lejdis 3:1. Zapraszamy do obszernej galerii zdjęć z każdego meczu.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Nowiny pokonały niepokonanych [ZDJĘCIA]

Wyniki 5. kolejki Zoo-Mar JP Telebim RLPS:

  • Liga mężczyzn:

Enter DeLaHair Instal-Mag – Nowiny.pl Katolik Group 2:3 (21:25, 25:22, 25:20, 19:25, 13:15)

Agrotim-Na Fali – Złotnik 3:1 (25:21, 25:15, 22:25, 25:19)

Progress Szkoła Językowa – ZOO-MAR Lunatycy 2:3 (21:25, 25:17, 11:25, 26:24, 17:19)

  • Liga kobiet:

PV Volley Gero-Technik Krapkowice Seniorki – Inbras Lejdis 3:1 (25:19, 15:25, 25:23, 25:19)


Więcej na www.rlps.com.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].