Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Turniej WINTER CUP 2021 na stadionie w Nieboczowach

Stadion im dr Czesława Burka w Nieboczowach był w ten weekend areną zmagań młodych piłkarzy w pierwszej edycji turnieju „Winter Cup”. W sobotę o Puchar Dyrektora GOKSiR Lubomia rywalizowały drużyny roczników 2007 i 2009. Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

Turniej WINTER CUP 2021 na stadionie w Nieboczowach

Rocznik 2009

1. Odra Centrum Wodzisław Śl.

2. MKS Gmina Lubomia I

3. Górniczy Klub Sportowy Naprzód-23 Rydułtowy

4. KS Czarni Gorzyce

5. Forteca Świerklany

6. MKS Gmina Lubomia II

Rocznik 2007

1. Naprzód Rydułtowy

2. Orzeł Moszczenica

3. Górnik Boguszowice

4. MKS Gmina Lubomia

5. Orzeł Palowice

6. KS Czarni Gorzyce

Nagrody i puchary wręczał Dyrektor GOKSiR Lubomia Jarosław Wieczorek.

W niedzielę w turnieju o Puchar Wójta Gminy Lubomia rywalizowały drużyny roczników 2011 i 2012.

Klasyfikacja końcowa rocznika 2011:

1. MKS Gmina Lubomia

2. Winners Gołkowice

3. Odra Wodzisław

4. FC Hlucin (CZ)

5. Rapid Wodzisław

6. GMKS 21 Nędza

7. Przyszłość Rogów

8. MKS Gmina Lubomia II

Klasyfikacja końcowa rocznika 2012:

1. ROW Rybnik

2. Naprzód Rydułtowy

3. KS Szczerbice

4. LKS Tworków

5. MKS Gmina Lubomia

6. Winners Gołkowice

7. Rapid Wodzisław

8. Naprzód Czyżowice

Nagrody wręczali pani Senator RP Ewa Gawęda, Wójt Gminy Lubomia dr Czesław Burek oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Brunona Strzałki w Lubomi Bogumiła Godoj oraz zastępca Małgorzata Matuszek. Łącznie w czasie dwóch dni turnieju wzięło w nim udział około 300 dzieci. Gospodarzem i organizatorem był Młodzieżowy Klub Sportowy Gmina Lubomia a patronat nad drugim dniem objęła również Szkoła Podstawowa w Lubomi. Mamy nadzieję, że turniej stanie się imprezą cykliczną i na stałe zapisze się w kalendarzu imprez piłkarskich w naszym regionie. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w jego organizacji.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Jahe (103.105. * .102) 13.12.2021 13:12

Thks you