Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wraca bieg "Policz się z cukrzycą" z okazji WOŚP. Można się zapisywać

Bieg "Policz się z cukrzycą" w ramach 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponownie odbędzie się Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" w Wodzisławiu Śląskim.

Wraca bieg "Policz się z cukrzycą" z okazji WOŚP. Można się zapisywać
Start biegu "Policz się z cukrzycą" w styczniu, 2020 roku

Tym razem gramy dla okulistyki dziecięcej dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W biegu "Policz się z cukrzycą" mogą wziąć udział wszyscy niezależnie od wieku.

Kategorie wiekowe:

  • M/K 13 (do 15 lat, roczniki 2007 i młodsi) – chłopcy/dziewczęta
  • M/K16 (16 lat i więcej, roczniki 2006 i starsi) – mężczyźni/kobiety

Zapisy ruszyły! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zgłosić się już dziś. ZAPISY ELEKTRONICZNE

Opłata startowa za udział w biegu jest przeznaczona na zadania, które są określone przez WOŚP podczas XXX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Minimalna wysokość opłaty startowej wynosi 20,00 złotych – płatne do puszki w dniu zawodów.

Start 30 stycznia 2022 roku o 14.00. Długość trasy około 5 km

Biuro zawodów będzie się znajdować w zabudowie kontenerowej w dniu 30 stycznia 2022 roku (niedziela) w godzinach 12.30-13.30. 30 stycznia odbiór numerów startowych odbędzie się wyłącznie w biurze zlokalizowanym w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].