Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Lunatycy pogonili Nowiny [ZDJĘCIA]

W Arenie Rafako rozegrano 8. kolejkę Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. W pierwszym spotkaniu Enter pokonał Omertę 3:1, a na przeciwnym boisku w lidze kobiet juniorki PV Volley w tie-breaku zwyciężyły z TKKF Jastrząb. W kolejnej turze Progress bez problemu poradził sobie ze Złotnikiem 3:0, a Lunatycy pogonili Nowiny 3:1.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Lunatycy pogonili Nowiny [ZDJĘCIA]

Wyniki 8. kolejki Zoo-Mar JP Telebim RLPS:

  • Liga mężczyzn:

Enter DeLaHair Instal-Mag – Omerta-Northern 3:1 (25:15, 25:21, 21:25, 25:20)

ZOO-MAR Lunatycy – Nowiny.pl Katolik Group 3:1 (25:23, 19:25, 25:16, 25:21)

Złotnik – Progress Szkoła Językowa 0:3 (20:25, 20:25, 15:25)

  • Liga kobiet:

PV Volley PEBIT Krapkowice Kadetki/Juniorki – KRS TKKF Jastrząb 3:2 (25:11, 23:25, 25:22, 22:25, 15:6)

PV Volley Gero-Technik Krapkowice Seniorki – PV Volley PEBIT Krapkowice Kadetki/Juniorki 3:2 (25:10, 25:15, 15:25, 23:25, 15:8) 
(Spotkanie odbyło się w Krapkowicach 10.01.2022)


Więcej na www.rlps.com.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].