Niedziela, 23 stycznia 2022

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

GKS Jastrzębie po pierwszym treningu

10.01.2022 17:08 | 0 komentarzy | dud

W poniedziałkowe przedpołudnie drużyna GKS-u wznowiła treningi po świąteczno-noworocznej przerwie. Pierwsze zajęcia odbyły się na boisku ze sztuczną nawierzchnią na boisku przy ul. Kościelnej.

GKS Jastrzębie po pierwszym treningu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W pierwszym treningu uczestniczyło dwudziestu jeden zawodników. Z zawodników znajdujących się w kadrze GKS-u w rundzie jesiennej zabrakło Adriana Balboy, Michała Bojdysa, Daniela Ferugi i Daniela Rumina.

W zajęciach udziału nie wzięli także kontuzjowani Dominik Kulawiak i Dariusz Kamiński oraz Mateusz Słodowy, który narzeka na lekki uraz i w najbliższych dniach powinien dołączyć do drużyny. Zabrakło także Jakuba Kasperowicza, którego zatrzymały obowiązki uczniowskie.

Z zespołem trenowali za to powracający z wypożyczeń Mateusz Bondarenko (poprzednio Sokół Ostróda) i Wojciech Łaski (poprzednio Pniówek Pawłowice).

Jeśli chodzi o kandydatów do gry w GKS-ie Jastrzębie, to na pierwszym treningu pojawiło się trzech testowanych zawodników. Byli to bramkarze Szymon Frankowski (Zagłębie Sosnowiec) i Oskar Natorski (Pilica Białobrzegi) oraz pomocnik Nataniel Wybraniec (FC Dolní Benešov).

Nastąpiła także zmiana dotycząca meczów sparingowych. Nie dojdzie do skutku spotkanie ze Ślęzą Wrocław, które było zaplanowane na 26 stycznia. Aktualnie trwają poszukiwania innego sparingpartnera.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl