Niedziela, 23 stycznia 2022

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Daniel Rumin odszedł z GKS-u Jastrzębie

11.01.2022 12:12 | 0 komentarzy | dud

Daniel Rumin odchodzi z GKS-u Jastrzębie do GKS-u Tychy. Oba kluby doszły do porozumienia w sprawie warunków finansowych transferu definitywnego 24-letniego napastnika.

Daniel Rumin odszedł z GKS-u Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Daniel Rumin był zawodnikiem GKS-u Jastrzębie przez ostatnie 1,5 sezonu, a jego kontrakt z Klubem wygasał 30 czerwca 2022 roku. W sezonie 2020/2021 w 34 spotkaniach ligowych zdobył 12 goli, będąc najlepszym strzelcem drużyny. Taki dorobek zapewnił Danielowi trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców.

Również w trwających rozgrywkach Daniel jest najskuteczniejszym strzelcem GKS-u Jastrzębie. W dziewiętnastu spotkaniach sześciokrotnie wpisywał się na listę strzelców, a najlepszym występem „Rumka” było spotkanie z Górnikiem Polkowice, w którym popisał się hat-trickiem.

W sumie Daniel Rumin rozegrał w zielono-czarno-żółtych barwach 55 spotkań, w których zdobył 18 goli. Taki wynik wzbudził oczywiście zainteresowanie innych klubów, czego efektem jest transfer do GKS-u Tychy, zajmującego aktualnie 6. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl