Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dobry występ młodzików Unii Racibórz i LKS-u Tworków na turnieju w Lubomi

W sobotę 15 stycznia w hali sportowej w Lubomi rozegrano turniej eliminacyjny o puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Dobry występ młodzików Unii Racibórz i LKS-u Tworków na turnieju w Lubomi
Fot. FB Unia Racibórz
Dobrze zaprezentowała się drużyna Unii Racibórz z rocznika 2010 oraz młodzi zawodnicy LKS-u Tworków. Unia zajęła drugie miejsce, LKS wygrał turniej. Obie drużyny awansowały do dalszego etapu rozgrywek. Za dwa tygodnie w Górkach Wielkich za Skoczowem zmierzą się z drużynami z Podokręgu Skoczków i Rybnik. Tylko zwycięzca tych rozgrywek awansuje do finału.

Wyniki Unii Racibórz:
  • Unia Racibórz - UKS Gracz 4:0
  • Unia Racibórz - MKS Gmina Lubomia 0:0
Półfinał:
  • Unia Racibórz -  LKS Płomień Kobyla 3:0
Finał:
  • Unia Racibórz - LKS Tworków 1:2
Wyniki LKS-u Tworków:
  • KS Kornowac - LKS Tworków 0:8
  • LKS Płomień Kobyla - LKS Tworków 0:4

Półfinał:

  • MKS Gmina Lubomia - LKS Tworków 0:1

Finał:

  • Unia Racibórz - LKS Tworków 1:2

źródło: FB Unia Racibórz oraz LKS Tworków


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].