Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Faworyci nie zawiedli w dziewiątej kolejce [ZDJĘCIA]

W Arenie Rafako rozegrano 9. kolejkę Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. W pierwszym meczu Enter dopisał kolejne zwycięstwo do swojej listy w starciu z Progressem. W kolejnej turze Lunatycy oraz Nowiny pokonały swoich przeciwników bez straty seta. Zapraszamy do galerii zdjęć z wszystkich meczów.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Faworyci nie zawiedli w dziewiątej kolejce [ZDJĘCIA]

Wyniki 9. kolejki Zoo-Mar JP Telebim RLPS:

  • Liga mężczyzn:

Enter DeLaHair Instal-Mag - Progress Szkoła Językowa 3:1 (25:14, 25:21, 20:25, 25:15)

ZOO-MAR Lunatycy - Agrotim-Na Fali 3:0 (25:22, 25:18, 25:16)

Omerta-Northern - Nowiny.pl Katolik Group 0:3 (18:25, 22:25, 17:25)

  • Liga kobiet:

PV Volley Gero-Technik Krapkowice Seniorki – PV Volley PEBIT Krapkowice Kadetki/Juniorki 3:0 (25:12, 25:18, 25:13) [mecz rozegrany w Krapkowicach 25.01.2022]


Więcej na www.rlps.com.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].