Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Za nami turniej piłki nożnej zorganizowany z okazji 25-lecia Radlina. Zwyciężył LKS Tworków

W niedzielę (30.01) na hali MOSiR Radlin odbył się turniej piłki halowej z okazji 25-lecia Radlina. W turnieju wzięło udział 7 drużyn rocznika 2012. Dyplomy, medali i statuetki wręczył zastępca burmistrza-Zbigniew Podleśny oraz prezes ASPN Górnik Radlin Tomasz Pawełczak.

Za nami turniej piłki nożnej zorganizowany z okazji 25-lecia Radlina. Zwyciężył LKS Tworków
Na zdjęciu zastępca burmistrza Zbigniew Podleśny z kapitanami zwycięskich drużyn. Fot. Górnik Radlin

Rozgrywki sportowe i charytatywne licytacje 

W czasie trwania turnieju, który był transmitowany w TV GÓRNIK RADLIN odbyła się również licytacja koszulki GR na rzecz 30 Finału WOŚP. Koszulkę wylicytował Pan Mateusz Dziuba powiększając konto zbiórki o 170 zł. 

Klasyfikacja drużyn:

I miejsce: LKS Tworków
II miejsce: Górnik Radlin 2012
III miejsce: KS Naprzód 46 Zawada Grupy Młodzieżowe
IV miejsce: Szkółka Piłkarska Winners
V miejce: Akademia Piłkarska Rymer Rybnik
VI miejsce: Szkółka Piłkarska Górnik Radlin
VII miejsce:  GKS "Naprzód-23" Rydułtowy - drużyny młodzieżowe
Najlepszym strzelcem turnieju został Oskar Skiba, a do drużyny DREAM TEAM zostali wybrani Radosław Przybyła oraz Filip Grącik

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~bezstronny (89.151. * .98) 31.01.2022 21:32

"Najlepszym strzelcem turnieju został Nasz..." Skąd jesteś redaktorze?

~Chalupczok (88.130. * .242) 31.01.2022 11:06

Brawoooo Tworkow