Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zapisz się na Półmaraton Księżycowy

Miłośnicy biegania ponownie spotkają się podczas największej, rybnickiej imprezy biegowej czyli Rybnickim Półmaratonie Księżycowym.

Zapisz się na Półmaraton Księżycowy
W ramach XII Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego odbędzie się bieg na dystansie 21,097 km, bieg „Nocna Dycha +” na dystansie 10,5 km oraz bieg wirtualny. Fot MOSiR Rybnik

Mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie i będziemy mogli zorganizować półmaraton po raz 12. Właśnie rozpoczęły się zapisy do tegorocznej edycji. Potrwają one do czerwca, ale warto zapisać się już dziś, bo jest najtaniej – przekonuje Daria Kudio, dyrektorka biegu.

W ramach XII Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego odbędzie się bieg na dystansie 21,097 km, który tradycyjnie już jest wliczany do Biegowego Grand Prix Rybnika, bieg „Nocna Dycha +” na dystansie 10,5 km oraz bieg wirtualny. Organizator ograniczył liczbę uczestników do 1100 osób (w tym maksymalnie 250 osób bez ważnego certyfikatu szczepienia przeciw COVID 19). Do startu dopuszczeni zostaną zawodnicy, którzy do 25 czerwca ukończą 18 lat.

Oprócz klasyfikacji generalnej, biegacze zostaną nagrodzeni również w m.in. w kategoriach najlepszy rybniczanin, mieszkaniec powiatu czy Maratonu Dwóch Serc.

Szczegóły, regulamin i formularz zapisowy można znaleźć na stronie www.mosir.rybnik.pl

XII Rybnicki Półmaraton Księżycowy

MIEJSCE, TERMIN, ZGŁOSZENIA

Start – meta: ORS Ruda, Rybnik ul. Gliwicka

Termin: sobota, 25 czerwca 2022 r.

Start: godzina 22:00

Biuro zawodów: sobota, 25 czerwca 2022 r. w godzinach 17:00-21:00 – weryfikacja uczestników, wydawanie numerów oraz pakietów startowych

Zgłoszenia: www.mosir.rybnik.pl

/Materiały prasowe/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].