Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zawodnicy sprawdzili się na torze OSC w klubie Fit&More [ZDJĘCIA]

W niedzielę 13 marca w klubie Fit&More w Rybniku odbyły się zawody OCR/Ninja. Wzięli w nich udział zawodnicy w pełnym przedziale wiekowym. 

Zawodnicy sprawdzili się na torze OSC w klubie Fit&More [ZDJĘCIA]
Młodzi zawodnicy, startujący w zmaganiach OCR/Ninja 13 marca w Rybniku. fot. Zbigniew Harazim

Wśród uczestników pojawili się czołowi zawodnicy z całego kraju, m.in. finaliści programu Ninja Warrior, czy zwycięzca plebiscytu na najlepszego zawodnika Ninja 2021, a wśród dzieciaków zdobywcy medali na Mistrzostwach Polski.

Zawody przyniosły dozę współzawodnictwa, ale także wiele frajdy dla uczestników. Wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z OCR klub zaprasza na regularne zajęcia przy ul. Grunwaldzkiej 46 w Rybniku. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].