Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Siatkarze Górnika Radlin w finale rozgrywek I Ligi Śląskiej

W sobotę 19 marca w Bobrownikach siatkarze SK Górnika Radlin rozegrali drugi (rewanżowy) mecz półfinałowy o mistrzostwo I Ligi Śląskiej.

Siatkarze Górnika Radlin w finale rozgrywek I Ligi Śląskiej
Fot. SK Górnik Radlin

Pierwszy set był bardzo nerwowy, a kibice oglądali dużo błędów własnych po jednej i drugiej stronie.

W drugim secie podopieczni trenera Marka Przybysza weszli w swój rytm i nie było wątpliwości kto jest lepszy. Bardzo dobra gra Pawła Dzido oraz wysoka skuteczność na skrzydłach Rafała Rybarczyka i Adriana Gardyana przesądziły o losach meczu. 

UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - SK Górnik Radlin 0:3 (27:29, 13:25, 19:25)

Zwycięstwo dało radlińskim siatkarzom awans do finału rozgrywek I Ligi Śląskiej. Mecz o złoty medal zostanie rozegrany 26 marca o godzinie 18:00 w Hali Sportowej w Kleszczowie, a przeciwnikiem będzie KS Rudzieniec. 

Skład Górnika: Dzido, Rybarczyk, Szafranek, Gardyan, Taterka, Kostka (L), Boduch, Błądek, Skorzysko, Płaczek, Ptaszyński, Maciej. 

źródło: SK Górnik Radlin


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].