Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Enter zwycięski w meczu na szczycie [ZDJĘCIA]

Za nami 14. kolejka rozgrywek Zoo-Mar JP Telebim RLPS. Na parkiecie Areny Rafako zostało rozegranych pięć spotkań. W lidze kobiet faworytki - TKKF Jastrząb oraz Inbras Lejdis bez problemów pokonały swoje rywalki w trzech setach. W emocjonującym meczu na szczycie Enter pokonał Lunatyków wynikiem 3:1. Złotnik zdobył pierwsze ligowe punkty w tie-breaku z Omertą, a Agrotim również w zaciętych pięciu setach wygrał z Nowinami.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Enter zwycięski w meczu na szczycie [ZDJĘCIA]

Wyniki 14. kolejki Zoo-Mar JP Telebim RLPS:

  • Liga mężczyzn:

Enter DeLaHair Instal-Mag – ZOO-MAR Lunatycy 3:1 (25:17,24:26,25:23,25:19)

Złotnik – Omerta-Northern 3:2 (25:21,18:25,16:25,25:20,15:8)

Agrotim-Na Fali – Nowiny.pl Katolik Group 3:2 (25:15,25:15,16:25,22:25,15:13)

  • Liga kobiet:

KRS TKKF Jastrząb – PCS Racibórz 3:0 (25:21,25:17,25:7)

PV Volley PEBIT Krapkowice Kadetki/Juniorki – Inbras Lejdis 0:3 (15:25,17:25,15:25)


Więcej na www.rlps.com.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].