Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Podsumowanie weekendowych zmagań młodzików SK Górnika Radlin

W minioną sobotę ostatnie turnieje rozegrały drużyny młodzików Siatkarskiego Klubu Górnika Radlin.

Podsumowanie weekendowych zmagań młodzików SK Górnika Radlin
Fot. SK Górnik Radlin

W Hali MOSiR drużyna Młodzików I zagrał podwójny turniej, wygrywając dwa spotkania i przegrywając dwa mecze. Zespół zakończył sezon na czwartym miejscu w swojej grupie. 

W tym samym czasie w sali gimnastycznej Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radlinie swój turniej rozgrywał zespół Młodzików II, który odnotował dwie porażki 0:2 z drużynami z Rybnika oraz Jaworzna, zakończył rozgrywki halowe na VII miejscu w swojej grupie.

W miniony weekend grała także minisiatkówka. 

W sobotę w Tychach zespół trójek zaliczył kolejny udany turniej. Po rozegraniu 4 meczów w grupie, lepszy okazał się tylko z zeszłoroczny Mistrz Śląska BBTS Włókniarz Bielsko-Biała. 

Wyniki:

  • SK Górnik Radlin - Sikret Gliwice I (2:1)
  • SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II (2:0)
  • SK Górnik Radlin - Sikret Gliwice II (2:0)
  • SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I (0:2)

W niedzielę w Będzinie miał miejsce kolejny turniej w rozgrywkach czwórek. Tym razem młodzi siatkarze z Radlina zajęli IV miejsce w grupie I ligi i spadli do niższej ligi. Kolejny turniej, w którym wystąpią zadecyduje o awansie do ścisłego finału, w którym wystąpi osiem najlepszych zespołów (5 z pierwszej ligi oraz 3 z drugiej ligi). 

W najbliższą sobotę 9 kwietnia, zostanie rozegrany turniej minisiatkówki w kategorii dwójek. W poprzednim turnieju, który miał miejsce 26 marca w Jastrzębiu-Zdroju czwarte miejsce zajął zespołu SK Górnik Radlin I w pierwszoligowej grupie. Natomiast drugi zespół dwójek wywalczył drugie miejsce w grupie II ligi.  

źródło: SK Górnik Radlin


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].