Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

KS ROW 1964 Rybnik po raz trzeci z Pucharem Polski! [ZDJĘCIA]

W finale Pucharu Polski podokręgu Rybnik na boisku w Bełku zmierzyły się z sobą dwie lokalne drużyny rybnickiej ligi. Mecz odbył się w środę 6 kwietnia.

 KS ROW 1964 Rybnik po raz trzeci z Pucharem Polski! [ZDJĘCIA]
Triumf piłkarzy ROW-u Rybnik po zdobyciu pucharu. FOT: Z.Harazim

Mecz KS Decor Bełk oraz KS ROW 1964 Rybnik już od samego początku dawał kibicom dobre widowisko, ale w zasadzie w 13. minucie padł rozstrzygający gol. Do bramki gospodarzy trafił grający z numerem 13. Mateusz Cywka. Mimo późniejszych prób, gospodarzom nie udało się już zmienić dobrej passy ROW-u.

KS Decor Bełk - KS ROW 1964 Rybnik 0:1 (0:1)

0-1  Mateusz Cywka '13

Składy drużyn: 

KS Decor Bełk: Sekuła - Stryczek, Joachim, Rasek, Semeniuk, Szczęch, Wójcik, Jakubowski, Bartczuk, Groborz, Beruda

Ławka rezerwowych: Kleemann, Szary, Święch, Reguła, Grabiec, Sobczyk, Smyla

KS ROW 1964 Rybnik: Paweł Kapusta - Jan Janik(K), Daniel Rolka, Arkadiusz Lalko, Przemysław Brychlik, Jakub Pochcioł, Łukasz Krakowczyk, Yaroslav Baranskyi, Mateusz Cywka, Kasjan Szewieczek, Marek Krotofil

Ławka rezerwowych: Dominik Smerczek - Jacek Hadam, Kamil Bednarek, Nikodem Juraszczyk, Michał Pieczka, Olaf Sobik, Dominik Piekorz

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].