Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Klub Siatkarski Racibórz przełamał falę pecha [ZDJĘCIA]

W Powiatowym Centrum Sportu odbył się mecz w ramach rozgrywek 2 ligi śląskiej w siatkówkę mężczyzn. Klub Siatkarski Racibórz zmierzył się z MKS Będzin, który zajmuje jedno miejsce niżej w tabeli.

Klub Siatkarski Racibórz przełamał falę pecha [ZDJĘCIA]

Gospodarze zmęczeni po wczorajszym bardzo wyrównanym, ale niestety finalnie przegranym tie-breaku z Miasteczkiem Śląskim nie dali za wygraną. Od samego początku meczu pokazali, że łatwo kolejnych punktów nie oddadzą. Szybki pierwszy set do 12 dla KSR pokazał, że chłopaki są w świetnej formie. W połowie drugiego seta było małe załamanie, które doprowadziło do walki 27:25. W trzeciej i zarazem ostatniej części tego meczu gospodarze ponownie pokazali, że trzy punkty im się dzisiaj należą.

Klub Siatkarski Racibórz - VitaSUN MKS Będzin 3:0 (25:12, 27:25, 25:19)

KSR: Lorenz Maciej (Kpt.), Błaszczok Tomasz, Gonsior Marcin, Konieczny Kamil, Białuski Michał, Olszyna Kacper, Kosmala Rafał, Thym Michał, Jakubowski Piotr, Kasprzycki Kacper i Nadskakulski Kamil (L). Trener: Fratczak Bartosz.

Spotkanie sędziowali: Michał Pordzik, Jacek Neyman.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].