Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zina IV liga: Unia Turza punktuje górali z Podbeskidzia w 21 kolejce [ZDJĘCIA]

Przed własną publicznością Unia Turza punktuje wysoko przyjezdnych z Bielska. Mecz został rozegrany o godzinie 13:00 w Turzy Śląskiej. 

Zina IV liga: Unia Turza punktuje górali z Podbeskidzia w 21 kolejce [ZDJĘCIA]
Unia Turza wygrywa na własnym stadionie FOT: Zbigniew.H

KS Unia Turza - TS Podbeskidzie II S.A 5:0 (2:0)

1-0  Pawlusiński '31

2-0 Musiolik '41

3-0 Musiolik '61

4-0 Pawlusiński '77

5-0 Pawlusiński '88

Składy:

Unia Turza: Musioł - Orzeł, Staniczek, Musiolik, Mazur, Tront, Jary, Łyczko, Podbioł, Dudziński, Pawlusiński

Rezerwowi: Cieśla, Kuczok, Sikora, Skrynnyk, Wanglorz, Gryman, Barteczko

TS Podbeskidzie II S.A: Wasztyl - Willmann, Pamuła, Kudzia, Bieroński, Studnicki, Kikla, Kukuła, Bieroński, Lipp, Górkiewicz

Rezerwowi: Brańczyk, Rozmus, Wania, Czader, Zając,Sommer, Wykręt

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].