Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prawdziwe siatkarskie święto przed nami. Już w sobotę finały ZOO-MAR JP Telebim RLPS!

Już w ten weekend zapraszamy na 25 finały Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. RLPS obchodzi w tym roku 25-lecie istnienia i jest to kawał siatkarskiej historii Raciborza. Zapraszamy wszystkich do kibicowania swoim ulubieńcom.

Prawdziwe siatkarskie święto przed nami. Już w sobotę finały ZOO-MAR JP Telebim RLPS!
W finale tegorocznych rozgrywek zmierzą się aktualny Mistrz ligi ZOO-MAR Lunatycy oraz wielokrotny Mistrz Ligi Enter DeLaHair Instal Mag

W sobotę odbędą się mecze w lidze kobiet i mężczyzn kończące tegoroczne rozgrywki. Warto dodać, że obecny sezon w końcu uda się dokończyć rozgrywkami finałowymi. Poprzednie dwa sezony zatrzymała pandemia, a rozgrywki pomimo tego, że wystartowały nie zostały dokończone.

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków 23 kwietnia 2022 (sobota) na Arenę Rafako przy. ul. Łąkowej 31.

Program rozgrywek finałowych:

13:00 – Mecz o 5 miejsce ligi mężczyzn

Agrotim-NaFali Volleyball Team - Omerta-Northern

 

13:00 – Mecz o 3 miejsce ligi kobiet:

TKKF KRS Jastrząb - PV Volley Krapkowice Kadetk/Juniorki

 

15:00 – Mecz o 3 miejsce ligi mężczyzn:

Nowiny.pl Katolik Group Volleyball Team - Progress Szkoła Językowa Racibórz

 

15:00 – Finał ligi kobiet:

CKZiU Inbras Lejdis - RLPS - PV Volley Krapkowice Seniorki

 

17:00 – Finał ligi mężczyzn:

Enter DeLaHair Instal Mag - ZOO-MAR Lunatycy

 

Zapraszamy!
Więcej na www.rlps.com.pl

 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Az (195.66. * .10) 22.04.2022 11:51

Ta liga amatorska mężczyzn to taka sama porażka jak klub siatkarski AZS RAFAKO. To jest amatorszczyzna w lidze amatorskiej. 20 lat temu tych drużyn było więcej i poziom rozgrywek był znacznie wyższy