Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Drugie miejsce raciborskiego „ekonomika” w półfinale wojewódzkim licealiady w siatkówce [ZDJĘCIA]

Tym razem Arena Rafako stała się areną siatkarską, w której na dwóch boiskach rozgrywane były zawody sportowe w ramach Szkolnego Związku Sportowego.

Drugie miejsce raciborskiego „ekonomika” w półfinale wojewódzkim licealiady w siatkówce [ZDJĘCIA]
Fot. Powiatowe Centrum Sportu

Na parkiecie zameldowały się drużyny z Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Raciborza oraz Czechowic – Dziedzic.

Klasyfikacja końcowa:

  1. I LO Wodzisław Śląski
  2. ZSE Racibórz
  3. ZSME Rybnik
  4. ZSTiL Czechowice Dziedzice

Skład drużyny zwycięskiej: Bartosik Jakub, Jeż Oliwer, Kabut Jan, Płaczek Sebastian, Ryszka Marek, Skorzysko Błażej, Skupień Łukasz, Tatarczyk Patryk, Ziarnik Artur.

Trener -  Sławomir Chmielewski.

Sędziowie zawodów:

Kamil Krzanicki, Michał Thym.

źródło: Powiatowe Centrum Sportu


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].