Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Raciborzu i okolicy przybyło specjalistów od turystyki kajakowej [ZDJĘCIA]

Powiatowe Centrum Sportu w Raciborzu dzięki zaproszeniu do współpracy Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców zorganizował kurs Instruktora Turystyki Kwalifikowanej o specjalności Turystyka Kajakowa.

W Raciborzu i okolicy przybyło specjalistów od turystyki kajakowej [ZDJĘCIA]
Fot. Powiatowe Centrum Sportu w Raciborzu
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Dzięki tej współpracy powiat raciborski wzbogacił o kolejne osoby do obsługi ruchu turystycznego na Odrze. Otrzymane uprawnienia pozwalają świeżo upieczonym instruktorom prowadzić spływy na ośrodkach wypoczynkowych, obozach, koloniach oraz obsługiwać spływy komercyjne. Ponadto nabyte uprawnienia upoważniają do pełnienia wszelkich funkcji organizacyjnych na turystycznych imprezach kajakowych oraz pozwalają prowadzić samodzielnie instruktaż z zakresu podstawowych technik pływania kajakiem i ratownictwa na wodzie.

Jeszcze w tym roku planowane są kolejne kursy na instruktorów turystyki rowerowej                    i turystyki pieszej górskiej.

Zainteresowanych zaprasza się do kontaktu mailowego lub telefonicznego z PCS w Raciborzu.

źródło: Powiatowe Centrum Sportu w Raciborzu


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].