Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

IV Turniej Familoki Cup w Koloni Fryderyk [ZDJĘCIA]

Czwarty raz odbył się turniej piłkarski Familoki Cup, w którym uczestniczyło siedem drużyn.

IV Turniej Familoki Cup w Koloni Fryderyk [ZDJĘCIA]
Siedem drużyn rywalizowało na boisku w Koloni Fryderyk.
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Siedem sześcioosobowych drużyn wzięło udział w turnieju piłkarskim zorganizowanym po raz czwarty na boisku przy familokach w Koloni Fryderyk. W zawodach mogła uczestniczyć "dzika" drużyna, po wcześniejszym zarejestrowaniu się u organizatorów. Każda z nich miała swoją nazwę. W rywalizacji wzięły udział następujące zespoły: The Reds, Stodoła Team Gorzyce, KS Familoki, Ekoludki, Psi Patrol, Fair Play, OSP Gorzyce.

Każdy mecz trwał po 20 min (2 razy po 10 minut). Dzięki wsparciu sponsorów wszyscy uczestnicy otrzymali poczęstunek. Zawody dla uczestników i kibiców były okazją do integracji i przyniosły wiele radości. Chcemy, aby się coś działo, własnymi rękami wykonaliśmy to boisko, pozyskaliśmy dużo sponsorów, za co serdecznie im dziękujemy. Cieszymy się na widok grających, którzy z wielką pasją angażują się w rozgrywki -mówią organizatorzy.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Ekoludki, drugie miejsce Stodoła Team Gorzyce, a trzecie Psi Patrol. Królem strzelców został Mikołaj Karwot.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].