Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Biegiem uczcili historię. Za nami XXVI Radliński Bieg Ekologiczny [ZDJĘCIA]

3 maja w ramach obchodów uroczystości 3 maja w Radlinie odbył się Bieg Ekologiczny. To już dwudziesta szósta odsłona tego wydarzenia, które teraz odbyło się pod hasłem: Biegamy w mieście z sercem.

Biegiem uczcili historię. Za nami XXVI Radliński Bieg Ekologiczny [ZDJĘCIA]

Na starcie prócz samych biegaczy, pojawili się także chodziarze. - Biegło się troszkę ciężko i trudno, ale fajnie było móc wziąć w tej imprezie udział - mówili nam Amelia, Oliwia, Martyna i Oskar z SKI Team Wodzisław Śląski. - W bieganiu najbardziej lubimy wygrywać - podkreślali stanowczo. Poniżej prezentujemy najlepsze miejsca w poszczególnych kategoriach, w których nasi rozmówcy także się pojawili.

- Chłopcy – rocznik 2012 i młodsi

1. Oktawiusz Kowol -Radlin

2. Jan Pawliczek – Radlin

3. Jakub Gawlas – Radlin

- Dziewczyny –rocznik 2012 i młodsze

1.Natalia Kupczak – Radlin

2. Martyna Cholajda – Gołkowice

3. Natalia Koczy – Radlin

3. Amelia Zawlocka – Radlin

- Chłopcy - rocznik 2009-2011

1. Piotr Zając – Wodzisław Śl.

2. Oskar Kremski – Wodzisław Śl.

3. Eryk Bańczyk – Radlin

- Dziewczyny – rocznik 2009-2011

1. Oliwia Witek – Gołkowice

2. Martyna Pietroszek – Gołkowice

3. Amelia Cholajda – Gołkowice

- Chłopcy – rocznik 2007-2008

1. Filip Poloniusz – Radlin

2. Jan Noworyta – Radlin

3. Mateusz Kowalski – Radlin

- Dziewczyny – rocznik 2007-2008

1. Natalia Długi – Gołkowice

2. Wiktoria Mołdrzyk – Rybnik

3. Nadia Czyż – Rydułtowy

- Panowie – rocznik 1987-2006

1.Paweł Osetek – Pszów

2. Adam Kuśka - Gdańsk

3.Radosław Klimek – Wodzisław Śl.

- Panie – rocznik 1987-2006

1. Dorota Nguyen – Radlin

2. Paulina Kozioł – Radlin

3. Olimpia Węgrzyk – Wodzisław Śl.

- Panowie – rocznik 1986 i starsi

1. Sławomir Pingielski – Radlin

2. Robert Skupień – Turza Śl.

3. Krzysztof Pisaniec – Wodzisław Śl.

- Panie – rocznik 1986 i starsze

1.Edyta Połomska – Rydułtowy

2. Beata Pawłowska - Radlin

3. Kasia Basista – Pszów

3. Izabela Hejna – Radlin

Panowie – Nordic Walking

1 Piotr Knura – Wodzisław Śl.

2 Dawid Kopiec - Rydułtowy

3 Krzysztof Rek – Radlin

- Panie - Nordic Walking

1 Dorota Nguyen – Radlin

2 Kasia Basista – Pszów

3 Lucyna Piechoczek-Niezgoda - Żory

Jak mówi nam w imieniu organizatorów imprezy Marek Grabarczyk, bieg został zorganizowany dla uczczenia doniosłych wydarzeń w historii państwa i lokalnej społeczności, w szczególności ogłoszenia pierwszej Konstytucji w dziejach państwa polskiego, rocznicy wybuchu III Powstania Śląskiego, 100 rocznicy przyłączenia Śląska do Polski oraz 25-lecia samorządności miasta Radlin. - Przede wszytskim celem wydarzenia była popularyzacja masowych biegów terenowych oraz krzewienia kultury fizycznej wśród społeczności lokalnej - podkreślił.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].