Po raz piąty chcą zedrzeć szczewiki dla Bereniki [ZAPOWIEDŹ]

Rekreacyjno-sportowa akcja charytatywna "Zedrzyj szczewiki dla Bereniki" odbędzie się już po raz piąty. W tym roku impreza będzie miała wyjątkowy charakter.

Po raz piąty chcą zedrzeć szczewiki dla Bereniki [ZAPOWIEDŹ]
Impreza pn. Zedrzyj szczewiki dla Bereniki potrwa 24 godziny. Od 18.00 14 maja do 18.00 15 maja.

Organizatorzy (Poltent INTER Krostoszowice, Henryk Szkatuła wraz z Łapaczami Zachodzącego Słońca, Interaktywni, Pomagamy Berenice) zaplanowali, że tegoroczne przedsięwzięcie pn. Zedrzyj szczewiki dla Bereniki potrwa 24 godziny. Miłośnicy biegania oraz nordic walking będą mogli pokonać dowolną odległość, w dowolnym czasie na wyznaczonej trasie po krostoszowickiej buczynie. Ważne, by zrobić to między 18.00 14 maja a 18.00 15 maja.

15 maja zaplanowano szereg dodatkowych atrakcji. O 11.30 odbędzie się spacer z czworonogami, pół godziny później sportowy piknik, o 14.00 porady behawioralne i zoofizjoterapeutyczne, a także pokazy szkolenia psów. Dodatkowo zorganizowane zostaną gry i zabawy dla dzieci. Biuro imprezy, Start i Meta usytuowane będą na kompleksie Sportowym Orlik w Krostoszowicach.

W trakcie trwania wydarzenia będzie też można wesprzeć zbiórkę dla 11-letniej Bereniki Borkowskiej z Łazisk, zmagającej się od urodzenia ze skutkami rozszczepu kręgosłupa. Całkowity zysk z imprezy będzie przeznaczony na zakup ortezy dla dziewczynki.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].