Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Lider Joma "A" klasy podokręg Racibórz wygrywa w Lyskach [ZDJĘCIA]

W 24 kolejce spotkań na szczeblu Joma MW Sport "A" klasa Naprzód Czyżowice pokonał na wyjeździe LKS Lyski 1:5. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania. 

Lider Joma "A" klasy podokręg Racibórz wygrywa w Lyskach [ZDJĘCIA]
Kapitulacja bramkarza LKS Lyski Fot: Z.Harazim

LKS Lyski - Naprzód Czyżowice 1:5 (0:3)

0:1 Bartosz Jęczmionka 20'

0:2 Maciej Mioduszewski 42'

0:3 Artur Kurasz 44'

0:4 Szymon Gardawski 68'

1:4 Łukasz Newe

0:5 Patryk Adamczyk 89'

Składy:

LKS Lyski: Wawoczny – Przygoda, Janoszek, Kotala, Wolski, Mościcki, Konsek, Kuczera, Nowakowski, Kłosek, Newe

Rezerwowi: Bierza, Kogut, Wolski, Wojciechowski, Nieszporek

Naprzód Cżyżowice: Lodwich – Grabarczyk, Sosna, Szymura, Kurasz, Cichy, Buko, Wierzgoń, Adamczyk, Gardawski, Jęczmionka

Rezerwowi: Janeta, Mioduszewski, Rek, Świerczek, Reguła, Kaczorowski, Kurzydym

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].