Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Turniej 25-lecia Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej [ZDJĘCIA]

7 maja przez całą sobotę w Arenie Rafako świętowano 25-lecie raciborskiej amatorki w siatkówkę. Siedem drużyn zmierzyło się ze sobą w dwóch grupach, aby następnie wyłonić zwycięzcę w wieczornym finale. Emocji nie brakowało - wszystkie mecze finałowe kończyły się tie-breakami.

Turniej 25-lecia Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej [ZDJĘCIA]
Agrotim-NaFali - zwycięzcy turnieju 25-lecia RLPS

Materiał wideo:

Tuż przed finałem na boisku zmierzyły się ze sobą legendy RLPS - Super Old Boys oraz Old Boys, którzy grają w lidze do dziś:

Wspomnienia Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej można posłuchać w artykule:

“Amatorska? To jest miłość”. 25 lat ligi amatorów siatkówki w Raciborzu

Klasyfikacja turnieju:

  1. Agrotim-NaFali
  2. ZOO-MAR Lunatycy
  3. Nowiny.pl Katolik Group
  4. Progress Szkoła Językowa
  5. Omerta-Northern
  6. Złotnik
  7. Air Team

Wyniki poszczególnych spotkań:

ZOO-MAR Lunatycy - Omerta-Northern 2:0

Air Team - Progress Szkoła Językowa 0:2

ZOO-MAR Lunatycy - Air Team 2:0

Nowiny.pl Katolik Group - Agrotim-NaFali 1:2

Omerta-Northern - Progress Szkoła Językowa 1:1

Agrotim-NaFali - Złotnik 2:1

ZOO-MAR Lunatycy - Progress Szkoła Językowa 2:0

Nowiny.pl Katolik Group - Złotnik 3:0

Omerta-Northern - Air Team 2:0


Mecz o 5 miejsce:

Omerta-Northern - Złotnik 2:1 (22:25, 25:23, 16:14)


Mecz o 3 miejsce:

Progress Szkoła Językowa - Nowiny.pl Katolik Group 1:2 (15:25, 25:21, 13:15)


Mecz pokazowy:

Super Old Boys - Old Boys 0:2 (10:25, 22:25)

Finał:

ZOO-MAR Lunatycy - Agrotim-NaFali 1:2 (25:22, 14:25, 13:15)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].