Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zawodnicy JKH GKS Jastrzębie powrócą do treningów

W najbliższy poniedziałek hokeiści JKH GKS Jastrzębie powrócą do treningów.

Zawodnicy JKH GKS Jastrzębie powrócą do treningów
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Przed ekipą siedem długich tygodni przygotowań, z których pierwsza część poświęcona będzie na wypracowanie wytrzymałości na kolejny sezon. - Chcemy wykorzystać do maksimum możliwość wspólnego trenowania z udziałem naszych kadrowiczów- wyjaśnia II trener Rafał Bernacki.

Po zakończonym sezonie sztab szkoleniowy dał drużynie dwa tygodnie oddechu od zajęć. Okres urlopowy zakończy się w niedzielę, zaś w poniedziałek większość zawodników stawi się na pierwszym treningu. O siedem dni dłużej od hokeja odpoczywać będą natomiast reprezentanci Polski, mający za sobą udział w Mistrzostwach Świata Dywizji 1B w Tychach, które zakończyły się triumfem biało-czerwonych.

Siedem tygodni treningów rozpocznie się 16 maja i zakończy 1 lipca. W tym czasie hokeiści będę wykuwać podstawy przygotowania fizycznego na kolejny sezon. W maju drużyna będzie pracować "na sucho", całkowicie pomijając zajęcia na lodzie. - Chodzi o to, aby chłopcy odpoczęli nieco od tafli - mówi Rafał Bernacki.

Szczegółowe informacje odnośnie planów treningowych przedstawione zostaną w przyszłym tygodniu.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].