Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

MKS Zorza żegna Andrzeja Brzezinkę. "Niezwykle ceniony w środowisku siatkarskim"

W sobotę 14 maja zmarł Andrzej Brzezinka, trener związany m.in. z Górnikiem Radlin oraz MKS Zorza Wodzisław. 

MKS Zorza żegna Andrzeja Brzezinkę. "Niezwykle ceniony w środowisku siatkarskim"
Andrzej Brzezinka był m.in. trenerem kadr wojewódzkich Śląskiego Związku Piłki Siatkowej. fot. MKS Zorza

MKS Zorza żegna Andrzeja Brzezinkę. "Niezwykle ceniony w środowisku siatkarskim"

- Człowiek – ikona siatkarskiego Górnika Radlin, twórca siatkówki żeńskiej w MKS Wodzisław Śląski i MKS ZORZA Wodzisław Śląski, trener kadr wojewódzkich Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, wychowawca wielu pokoleń siatkarek i siatkarzy. Wspaniały człowiek, zawodnik, kolega z drużyny…. Andrzeju, w Twojej osobie żegnamy prawdziwego Mentora, Trenera, Wychowawcę i Przyjaciela… - piszą w ostatnich słowach sportowcy i działacze MKS Zorza Wodzisław. 
- Niezwykle ceniony w środowisku siatkarskim. Związany głównie z Radlinem oraz Wodzisławiem Śląskim. Będzie nam go niezwykle brakowało w siatkarskiej rodzinie. Rodzinie i najbliższym w imieniu całego środowiska Śląskiej Siatkówki składamy wyrazy głębokiego współczucia - wspominają trenera w Śląskim Związku Piłki Siatkowej. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].