Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ponad 1000 pań pobiegło w VIII Jastrzębskim Biegu Kobiet [ZDJĘCIA, WIDEO]

22 maja w centrum Jastrzębia odbył się Jastrzębski Bieg Kobiet na 5 km i 300 m oraz Bieg Nordic Walking na tym samym dystansie. Na linii startu ustawiło się ponad 1000 zawodniczek.

Ponad 1000 pań pobiegło w VIII Jastrzębskim Biegu Kobiet [ZDJĘCIA, WIDEO]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Trasa biegu

Panie ustawiły się na linii startu, która zlokalizowana była tuż przy Urzędzie Miasta. Trasa biegła Al. Piłsudskiego w kierunku Ronda Centralnego. Następnie przez skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną Al. Piłsudskiego z ulicami Warszawską i Mazowiecką aż do Ronda Sikorskiego. Kolejno zawodniczki poruszały się Al. Jana Pawła II do skrzyżowania przy Szpitalu Wojewódzkim nr 2 z ul. Leśną i z powrotem drugą nitką jezdni. Ostatni odcinek trasy ulokowany był na Stadionie Miejskim. Trasa liczyła 5km 300m.

Prezydent Jastrzębia, Anna Hetman na mecie wręczała medale

Tegoroczny bieg odbył się pod hasłem 'Jestem szczęściarą'. Jako pierwsza na mecie pojawiła się Sandra Michalak. Pierwszą na mecie zawodniczką z kijkami była Anna Zaczyńska-Skiba. Na murawie Stadionu Miejskiego rozlokowano stoiska sponsorów biegu oraz atrakcje dla dzieci, między innymi wielki dmuchaniec.

Sandra Michalak na mecie

Wyniki VIII Jastrzębskiego Biegu Kobiet

  1. Sandra Michalak czas 18:32.55
  2. Michalina Mendecka-Zejdler czas 18:55.90
  3. Joanna Griman czas 18:58.95

Pełne wyniki >KLIK<

Wyniki VI Marszu Nordic Walking

  1. Anna Zaczyńska-Skiba czas 33:03.05
  2. Joanna Kołodziej czas 33:52.30
  3. Kasia Basista czas 35:18.80

Pełne wyniki >KLIK<

Zobacz start Jastrzębskiego Biegu Kobiet

Finisz

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].