Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ponad 1000 pań pobiegło w VIII Jastrzębskim Biegu Kobiet [ZDJĘCIA, WIDEO]

22 maja w centrum Jastrzębia odbył się Jastrzębski Bieg Kobiet na 5 km i 300 m oraz Bieg Nordic Walking na tym samym dystansie. Na linii startu ustawiło się ponad 1000 zawodniczek.

Ponad 1000 pań pobiegło w VIII Jastrzębskim Biegu Kobiet [ZDJĘCIA, WIDEO]

Trasa biegu

Panie ustawiły się na linii startu, która zlokalizowana była tuż przy Urzędzie Miasta. Trasa biegła Al. Piłsudskiego w kierunku Ronda Centralnego. Następnie przez skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną Al. Piłsudskiego z ulicami Warszawską i Mazowiecką aż do Ronda Sikorskiego. Kolejno zawodniczki poruszały się Al. Jana Pawła II do skrzyżowania przy Szpitalu Wojewódzkim nr 2 z ul. Leśną i z powrotem drugą nitką jezdni. Ostatni odcinek trasy ulokowany był na Stadionie Miejskim. Trasa liczyła 5km 300m.

Prezydent Jastrzębia, Anna Hetman na mecie wręczała medale

Tegoroczny bieg odbył się pod hasłem 'Jestem szczęściarą'. Jako pierwsza na mecie pojawiła się Sandra Michalak. Pierwszą na mecie zawodniczką z kijkami była Anna Zaczyńska-Skiba. Na murawie Stadionu Miejskiego rozlokowano stoiska sponsorów biegu oraz atrakcje dla dzieci, między innymi wielki dmuchaniec.

Sandra Michalak na mecie

Wyniki VIII Jastrzębskiego Biegu Kobiet

  1. Sandra Michalak czas 18:32.55
  2. Michalina Mendecka-Zejdler czas 18:55.90
  3. Joanna Griman czas 18:58.95

Pełne wyniki >KLIK<

Wyniki VI Marszu Nordic Walking

  1. Anna Zaczyńska-Skiba czas 33:03.05
  2. Joanna Kołodziej czas 33:52.30
  3. Kasia Basista czas 35:18.80

Pełne wyniki >KLIK<

Zobacz start Jastrzębskiego Biegu Kobiet

Finisz

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].