Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Raciborzu odbędą się Lekkoatletyczne Mistrzostwa Śląska

W najbliższy weekend (28-29 maja) odbędą się Lekkoatletyczne Mistrzostwa Śląska seniorów, młodzieżowców, juniorów i juniorów młodszych.

W Raciborzu odbędą się Lekkoatletyczne Mistrzostwa Śląska

Organizatorami są Śląski Związek Lekkiej Atletyki w Katowicach, Miasto Racibórz, OSiR Racibórz, Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu oraz MKS - SMS "Victoria" Racibórz. 

W pierwszym w dniu zmagań od godz. 14:00 rywalizację rozpoczną wieloboje, a od godz. 16:00 pozostałe konkurencje. 

Dokładny harmonogram można znaleźć na stronie Śląskiego Związku Lekkiej Atletyki.

W sobotę odbędą się biegi na dystansach 100m, 400m, 1500m, 3000m, 400m ppł, 1500m ppł U18, 2000m ppł U-20, sztafeta 4 x 100m, chód 5 i 10 km, 7-bój, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą i rzut dyskiem. 

W niedzielę zmagania rozpoczną się podobnie, bo od 14:00. Tym razem do wieloboistów dołączą młociarze i młociarki. Od 16:00 rozpoczną się starty: biegi na dystansach 200m, 800m, 3000m prz. Sen., 5000m, 100m ppł, sztafeta 4 x 400m, 7-bój, trójskok, skok o tyczce, rzut młotem i rzut oszczepem. 

Chętnych do kibicowania zaprasza się na Stadion OSiR przy ul. Zamkowej 4. 

źródło: OSiR Racibórz


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].