Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bartosz Cedzyński odejdzie z Jastrzębskiego Węgla

W przyszłym sezonie barw Jastrzębskiego Węgla nie będzie już reprezentował środkowy bloku Bartosz Cedzyński.

Bartosz Cedzyński odejdzie z Jastrzębskiego Węgla
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Bartosz dołączył do Klubu pod koniec stycznia tego roku. Pozyskanie go wiązało się problemami zdrowotnymi Dawida Dryi, który na początku tego roku przeszedł zabieg kręgosłupa i był wyłączony z treningów i gry do końca sezonu.

W barwach JW Bartosz Cedzyński zdobył wicemistrzostwo Polski, wystąpił w finale Pucharu Polski oraz dotarł z drużyną do półfinału Ligi Mistrzów.

Odchodzę z Jastrzębskiego Węgla z uśmiechem. Dziękuję za ciepłe przywitanie mnie w klubie, a kibicom za doping z trybun. Dziękuję całemu sztabowi szkoleniowemu. Dziękuję osobom związanym z klubem, a także kolegom z zespołu. Nie łatwo przychodzi się do takiego zespołu, a chłopaki bardzo mi w tym pomogli. Dziękuję za wszystko. Idę zrobić kolejny krok gdzieś dalej – mówi Bartosz Cedzyński.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].