Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Siedmiu zawodników odejdzie z GKS-u Jastrzębie

Michał Rutkowski, Oliver Podhorin, Michał Kuczałek, Vladyslav Okhronchuk, Grzegorz Gulczyński i Marek Fabry odchodzą z GKS-u Jastrzębie. Kontrakty wszystkich sześciu zawodników kończą się 30 czerwca 2022 roku i nie zostaną przedłużone. Z kolei wypożyczenie Bartosza Neugebuera z Górnika Zabrze dobiegło końca.

Siedmiu zawodników odejdzie z GKS-u Jastrzębie
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Bartosz Neugebauer rozegrał w rundzie wiosennej piętnaście spotkań, w dwóch z nich zachowując czyste konto, a pod koniec maja został powołany na zgrupowanie selekcyjne reprezentacji Polski do lat 20. Po okresie wypożyczenia 20-letni golkiper wraca do Górnika Zabrze.

Michał Rutkowski był zawodnikiem GKS-u Jastrzębie przez ostatnie dwa sezony z półroczną przerwą na występy w Garbarni Kraków. W sumie rozegrał dla zespołu 12 spotkań.

Oliver Podhorin dołączył do GKS-u przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2021/2022, rozgrywając w zielono-czarno-żółtych barwach trzynaście spotkań. Pełnił funkcję jednego z kapitanów drużyny.

Michał Kuczałek reprezentował GKS Jastrzębie przez ostatni rok. W tym czasie wystąpił w 29 meczach, w których zdobył jednego gola w spotkaniu z Arką Gdynia.

Vladysla Okhronchuk wystąpił w czternastu spotkaniach zespołu w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022. Zdobył jednego gola, wpisując się na listę strzelców w wyjazdowym meczu z Arką Gdynia.

Grzegorz Gulczyński był zawodnikiem GKS-u przez ostatni sezon, występując w tym czasie w trzynastu spotkaniach.

Marek Fabry występował w zespole w rundzie wiosennej minionego sezonu. Rozegrał trzynaście meczów i pięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].