Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Orlik Cup Nędza 2022. Do gminy zjechało 500 młodych sportowców [ZDJĘCIA]

Od 16 do 18 czerwca odbywał się coroczny turniej piłkarski dla dzieci organizowany przez Gminny Młodzieżowy Klub Sportowy 21 Nędza. Mecze były rozgrywane w 6 kategoriach wiekowych, od rocznika 2011 do 2016.

Orlik Cup Nędza 2022. Do gminy zjechało 500 młodych sportowców [ZDJĘCIA]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

- Łącznie przez 3 dni na boisko wybiegło 500 piłkarzy i piłkarek, którzy się świetnie bawili, padło mnóstwo bramek, było wiele wspaniałych akcji i zagrań. Licznie zgromadzona publika głośno dopingowała młodych adeptów piłki nożnej, którzy niesieni dopingiem wznieśli się na szczyty swoich umiejętności - relacjonuje Gerard Przybyła, prezes GMKS 21 Nędza.

Organizatorzy przygotowali 4 boiska, na których jednocześnie odbywały się spotkania. Na przemian grały dwie kategorie wiekowe. W pierwszy dzień turnieju na boisko wybiegły dzieci z roczników 2013 i 2014, w piątek swoje spotkania zagrały roczniki 2011 i 2012, a na zakończenie drużyny z roczników 2015 i 2016. Każdy z uczestników został nagrodzony specjalnym medalem, drużyny otrzymały puchary, dyplomy i słodkie upominki, przygotowano również nagrody indywidualne.

Turniej został zorganizowany przez GMKS 21 Nędza przy wsparciu Gminy Nędza i Starostwa Powiatowego w Raciborzu.


Czytaj także: 

Ludzie

Gerard Przybyła

Przewodniczący rady gminy Nędza, prezes GMKS 21 Nędza

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].