Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Baraż o klasę okręgową: Dąb Gaszowice - Naprzód Syrynia [ZDJĘCIA]

W sobotnie popołudnie rozegrany został pierwszy z baraży o awans do klasy okręgowej. W rywalizacji o jedno miejsce premiowane zmierzyły się zespoły Gaszowic oraz Syryni.

Baraż o klasę okręgową: Dąb Gaszowice - Naprzód Syrynia [ZDJĘCIA]
Baraż o ligę okręgową. Fot: Z. Harazim

Dąb Gaszowice przegrał po nierównym meczu na własnym boisku 0:1. Spotkanie przebiegało z dużą ilością kontrowersji w grze i sędziowaniu. Pojedynek rewanżowy zostanie rozegrany 29 czerwca (środa o godz.17:00) w Syryni, gdzie emocji zapewne nie zabraknie. 

LKS Naprzód Syrynia - GKS Dąb Gaszowice 1:0 (0:0)

1:0 Nowak '47

GKS Dąb Gaszowice: Mandrysz - Berger, Ogon, Kraśniewski, Markiefka, Siedlaczek, Stebel, Kuczera, Makosz, Malgrab, Szymik.

Rezerwowi: Cichos - Zdrzałek, Ochojski, Kosteczko, Siwczyk, Lizurej, Mielimonka.

LKS Naprzód Syrynia: Lupa - Sosna, Majszak, Dzierżęga, Paprocki, Bugdoł, Bugla, Sowa, Nowak, Walenko, Kuczera.

Rezerwowi: Sowa - Dziambitski, Halszka, Kubica, Warzeszka, Bugla.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ksg (188.0. * .195) 26.06.2022 14:02

Genialny mecz, genialna atmosfera i jeszcze lepsze zdjęcia. Ciekawe jak w środę zagrają chłopaki z Gaszowic