Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata w Eugene. Kiedy w USA pobiegnie Justyna Święty-Ersetic?

Najlepsi lekkoatleci świata zaczynają w Oregonie swe mistrzostwa. Od 15 do 24 lipca będą rywalizować w USA. Różnica czasu między Eugene a Warszawą wynosi dziewięć godzin. Śledzenie poczynań raciborzanki Justyny Święty-Ersetic będzie oznaczało zarywanie nocy.

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata w Eugene. Kiedy w USA pobiegnie Justyna Święty-Ersetic?
Oprócz treningów raciborzanka miała w USA okazję by zwiedzić miasto Seattle, gdzie odbyło się zgrupowanie polskiej kadry przed MŚ w Eugene/fot. Instagram JŚ-E

- Tak naprawdę każdy start jest jedną wielką niewiadomą. Wychodzę z założenia, że będzie dobrze. Do tej pory było tak, że szczyt formy pojawiał się u mnie w trakcie najważniejszej imprezy roku. Dlatego jestem przekonana i spokojna, że tak będzie i tym razem - powiedziała raciborska sprinterka w wywiadzie przygotowanym na potrzeby jej sponsora - ORLEN-u.

Czy ma pani przekonanie, że będzie w stanie przygotować najlepszą formę startową zarówno na jedne, jak i drugie mistrzostwa?

Właśnie nie wiadomo, gdyż pierwszy raz mamy takie połączenie imprez ze sobą na przestrzeni jednego roku. Dlatego też sama jestem ciekawa tego, jak to wszystko będzie wyglądało. Natomiast jestem optymistką i wierzę, że wszystko się uda. Od samego rozplanowywania tego, by było, jak najlepiej, był i jest trener, więc to jego zmartwienie. Ja wierzę, że wszystko będzie dobrze.

Justyna Święty-Ersetic podczas nagrania wypowiedzi do filmu ze zgrupowania w Seattle

Oto możliwe starty Justyny Święty-Ersetic

piątek godz. 20:45 4x400 m sztafeta mieszana eliminacje; finał w sobotę o 4:50

niedziela godz. 21:00 400 m kobiet eliminacje

noc środa/czwartek godz. 3:45 400 m kobiet półfinał

noc piątek/sobota godz. 4:15 400 m kobiet finał

noc sobota/niedziela godz. 2:10 4x400 sztafeta kobiet eliminacje; finał w nocy z niedzieli na poniedziałek godz. 4:50

Transmisje na antenach TVP

Ludzie

Justyna Święty-Ersetic

polska lekkoatletka, Raciborzanka

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].