Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie poznał terminarz ekstraligi

Ukazał się terminarz ekstraligi w sezonie 2022/23. Ostatecznie do rozgrywek przystąpi dziewięć zespołów, a to oznacza, że w fazie zasadniczej czeka zespoły pięć rund spotkań.

JKH GKS Jastrzębie poznał terminarz ekstraligi

JKH GKS Jastrzębie rozpocznie sezon 9 września domowym meczem z Zagłębiem Sosnowiec. Co ciekawe, dwa kolejne pojedynki (z Podhalem Nowy Targ i GKS Katowice) także odbędą się na Jastorze. 

Pierwsza runda potrwa od 9 września do 2 października. Natomiast druga runda zakończy się 30 października i wówczas kibice poznają półfinalistów Pucharu Polski, gdzie zakwalifikują się cztery czołowe zespoły. Trzecia i czwarta runda potrwają od końca listopada do połowy stycznia, natomiast piąta, której zestawienie uzależnione będzie od klasyfikacji po trzech rundach, zafiniszuje 19 lutego.

Ćwierćfinały ruszą 22 lutego. Podobnie jak przed rokiem, kolejno pierwsza, druga i trzecia ekipa fazy zasadniczej wybiorą swoich ćwierćfinałowych konkurentów.

Terminarz JKH GKS Jastrzębie w I i II rundzie PHL

  • Zagłębie Sosnowiec - 09.09 (dom), 07.10 (wyjazd)
  • Podhale Nowy Targ - 11.09 (dom), 09.10 (wyjazd)
  • GKS Katowice - 13.09 (dom), 14.10 (wyjazd)
  • Re-Plast Unia Oświęcim - 16.09 (wyjazd), 16.10 (dom)
  • GKS Tychy - 23.09 (dom), 23.10 (wyjazd)
  • Comarch Cracovia - 25.09 (wyjazd), 25.10 (dom)
  • Energa Toruń - 30.09 (dom), 28.10 (wyjazd)
  • STS Sanok - 02.10 (wyjazd), 30.10 (dom)

Źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].